JMÉNO: PŘÍJMENÍ: TYP POKOJE:
POČET OSOB: EMAIL: TELEFON:
DATUM PŘÍJEZDU: DATUM ODJEZDU: DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
Jezdíte často na služební cestu do Bzence a okolí, případně pouze projíždíte naším regionem směrem na Slovensko? Proč přespávat ve velkých městech, když i na služební cestě si můžete na chvíli užít krásné městečko s vinařskou historií. Pro Vaši firmu můžeme nabídnout zvýhodněnou cenu ubytování.

Ubytování

Naše pokoje Vám nabízejí vynikající pohodlí po náročném dni. Zdravotní matrace a moderní koupelny Vám zpříjemní pobyt v našem hotelu, ať už jste na služební cestě nebo výletě po jižní Moravě.  Záleží jen na Vás, zda si vybere jednolůžkový pokoj či prostorný apartmán. S výběrem ubytování Vám rádi pomůžeme dle charakteru požadavku. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny televizí a bezplatným vysokorychlostním připojením k internetu

Recepce je pro Vás připravena 24 hodin denně. Hotel disponuje prostorným parkovištěm ve dvoře hotelu, které je celodenně hlídané. Pokud cestujete s domácím mazlíčkem, můžete ho vzít s sebou i k nám. Na recepci také můžete zakoupit lahve vína od místních vinařů, případně osobní drogerii.

Jezdíte často na služební cestu do Bzence a okolí, případně pouze projíždíte naším regionem směrem na Slovensko? Proč přespávat ve velkých městech, když i na služební cestě si můžete na chvíli užít krásné městečko s vinařskou historií. Pro Vaši firmu můžeme nabídnout zvýhodněnou cenu ubytování.Více informací v kontaktech.

 

CENÍK A KONTAKT

Check-in:      od 14:00
Check-out:   do 10:00

 

CENÍK UBYTOVÁNÍ platný od 1. 1. 2017

V ceně ubytování je snídaně

a hlídané parkoviště.

Včetně DPH.

 

Jednolůžkový pokoj        990 Kč
Dvoulůžkový pokoj       1490 Kč
Třílůžkový pokoj          1990 Kč
Čtyřlůžkový pokoj        2290 Kč
Apartmán                     1750 Kč
 

Recepci našeho hotelu můžete

kontaktovat 24 hodin denně.

Email: recepce@hotellidovydum.cz  

Telefon: +420 702 276 181

 

Možnost platby platebními kartami : Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro