JMÉNO: PŘÍJMENÍ: TYP POKOJE:
POČET OSOB: EMAIL: TELEFON:
DATUM PŘÍJEZDU: DATUM ODJEZDU: DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
2018 jsme pro vás v naší restauraci připravili zbrusu nový jídelní lístek, jehož obsahem bychom rádi potěšili všechny z vás, kteří máte rádi dobré a kvalitní jídlo.
 
Plánujete obchodní jednání či slavnostní oběd? Chcete udělat příjemný dojem na obchodní partnery či rodinné hosty. Náše restaurace je Vám k dispozici každý den. Dáváme si záležet na každém jídle, které pro Vás vaříme ať se jedná o denní menu či nabídku ze stálého jídelního lístku.   Těší se na Vás personál naší hotelové restaurace. 

Gastronomie

Hotelová restaurace je ideálním místem pro Vaše rodinné oslavy, svatby, romantické či reprezentativní večeře. Pěkné nekuřácké prostředí Vám zpříjemní gastronomický zážitek naší kuchyně. Naše restaurace připravuje pokrmy z čerstvých surovin a vaří lokální jídla, která jsou typická pro jižní Moravu. V případě, že máte v plánu rodinnou oslavu nebo důležité obchodní jednání, připravíme Vám speciální nabídku.

Catering můžeme přivézt až k Vám domů nebo do vinného sklepa. Můžeme pro Vás připravit grilování na Vámi určeném místě včetně řízené degustace vín či jiného doprovodného programu. Samozřejmostí je zajištění příjemné obsluhy, která se o vás bude starat.

Pivnice s krásným dřevěným interiérem dělá naši pivnici nádherným místem nejen pro znalce piva. Čepujeme piva z Plzeňského prazdroje, která svou kvalitou patří mezi nejlepší piva nejen u nás, ale v celé Evropě. Dále na Vás čekají typická hospodská jídla jako nakládaný hermelín či utopenec, která připravujeme tradičním způsobem.

 

Restaurace

 

Jídelní lístek zde

 

Rezervace stolů

 

Email: recepce@hotellidovydum.cz  

Telefon: +420 702 276 181