JMÉNO: PŘÍJMENÍ: TYP POKOJE:
POČET OSOB: EMAIL: TELEFON:
DATUM PŘÍJEZDU: DATUM ODJEZDU: DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

Hledáte prostory pro pořádání semináře či firemní akce? Pořádáte firemní školení, ale nenašli jste vybavenou školící místnost na úrovni? Chcete Vašim zaměstnancům (či klientům) prezentovat v příjemném prostředí a potěšit je kvalitním kulinářským zážitkem? Potom jste tu správně.

firemní akce

Máme za sebou spoustu firemních akcí a večírků různého charakteru. Rádi s Vámi probereme Vaše nápady, požadavky a přání, přidáme naše tipy a rady, tak aby konečný výsledek akce naplnil Vaše představy. Můžeme Vám nabídnout degustaci v naší vinárně nebo degustaci přímo v tradičním vinném sklepě, do kterého Vám zajistíme občerstvení. Nabízíme Vám také teambuildingové aktivity jako lukostřelba nebo jízda na koni.

Můžeme Vám nabídnout salonek s kapacitou až 50 osob, který disponuje moderní technikou. Dále také velký sál, který má kapacitu až 100 osob. Prostory jsou vybaveny dataprojektorem, flipchartem a bezdrátovým mikrofonem.

Plánujete firemní večírek? Rezervujte si u nás termín! U nás nalezete všechno na jednom místě. Připravíme pro Vás degustaci bzeneckých vín přímo v naší vinárně, občerstvení v naší příjemné restauraci za doprovodu cimbálové muziky. Také můžeme zajistit večerní program ve vinném sklepě, kam Vám přivezeme občerstvení. Využijte služeb našeho hotelu a zcela jistě budete spokojeni. Fotografie vinárny zde.

 

Bzenečtí vinaři + cykloturistika

<

sklep_kolaz (222K)

 

 

 

Bzenec, město v srdci moravského Slovácka s bohatou vinařskou tradicí. Vinice jsou zde doloženy již z období středověku. Kvalitu vína ze slovácké vinařské oblasti máte možnost ochutnat ve vinných sklepích bzeneckých vinařů, kteří se prezentují bohatou nabídkou kvalitních vín, které jsou oceňovány na výstavách v České republice i po celém světě.

 

Bzenecká vinařská cyklostezkaVýsledek obrázku pro Cyklostezka baťův kanál

Výsledek obrázku pro Moravské vinné stezky Výsledek obrázku pro Moravské vinné stezky

Na jižní Moravu můžete přicestovat různými způsoby, třeba na kole. Použijte například některou z dálkových tras – nejstarší Greenways z Prahy do Vídně, která vede jižním pohraničím, Moravskou stezku, po níž přijíždějí cyklisté ze severu údolím řeky Moravy, anebo Jantarovou stezku, která zase spojuje Brno s Vídní. Čeká na vás kraj, který snad byl pro cyklisty stvořen a není divu, že zejména v rovinách jižní Moravy kolo dodnes platí za nejpoužívanější a nejoblíbenější dopravní prostředek. Požitek z jízdy na dvou kolech zpříjemňuje hustá síť regionálních cyklotras včetně unikátní a mimořádně oblíbené Moravské vinné stezky, na niž navazuje deset okruhů jednotlivými vinařskými oblastmi jižní Moravy a kde si přijdou na své jak vyznavači rovných cest, tak milovníci náročnějších cyklistických terénů.